Świętuj z nami nie tylko w Święta!

Historia Polski 2050 to historia ludzi, którzy tworzą nasz ruch w całej Polsce i poza jej granicami. To dziesiątki małych i dużych inicjatyw, które jednoczą nas wokół spraw konkretnych społeczności czy naszej planety. Ale nie byłoby tego, gdyby nie relacje! Gdyby nie niekończące się “burze mózgów”, gdyby nie wzajemne inspirowanie się i motywowanie. Gdyby nie to, że dziś śmiało możemy powiedzieć, że my sami tworzymy Polskę 2050, a “żółte” DNA wyznaczają nam takie hasła jak zielona demokracja i sprawiedliwość społeczna, a my w Stowarzyszeniu wdrażamy je oddolnie za pomocą dostępnych nam narzędzi. 

75 zł

Wpłacono

12 000 zł

Cel

15.02.2023

Koniec

Wpłat można dokonać także tradycyjnym przelewem bezpośrednio na konto lub szybkim przelewem w walutach zagranicznych.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem wpłat oraz do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań: [email protected].

NUMERY KONT BANKOWYCH Ikona: rozwiń

Jeśli mieszkasz zagranicą lub wolisz dokonać tradycyjnego przelewu, skorzystaj z poniższych numerów naszych kont bankowych.

Konto PLN: 85 1600 1462 1885 1849 6000 0001

IBAN stosowany wyłącznie dla przelewów zagranicznych: dodaj kod „PL” przed numerem rachunku bankowego.

Kod SWIFT dla przelewów zza granicy: PPABPLPKXXX

Tytuł wpłat: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE - ŚWIĘTUJ Z NAMI!

Fundacja Polska od Nowa

00-682 Warszawa
ul. Hoża 50/30

NIP: 5252810770
REGON: 385172270
KRS: 0000818274

Zdjęcie: Świętuj z nami nie tylko w Święta!

Nowy Rok to też dobry moment na nowy początek. I czas na świętowanie! Dlatego daj się nam poznać i poznaj nas! By móc dotrzeć także do Ciebie, organizujemy cykl spotkań – chcemy, aby udało się to w każdym z naszych regionów. Być może nasze biuro lub nasi wolontariusze są w Twoim mieście. 

 

To też czas dla nas, dla wolontariuszy Polski 2050. Abyśmy po czasie pandemii, po miesiącach intensywnej pracy charytatywnej, a szczególnie po Świętach, w czasie których pomagaliśmy potrzebującym, spędzili wieczór w naszym gronie. To właśnie z takich spotkań często biorą się pomysły na nowe akcje i projekty. Tak rodzą się przyjaźnie. 

Z Twoim wsparciem:

  • przeprowadzimy kampanię informacyjną zachęcającą do udziału w tym projekcie!
  • zakupimy potrzebne materiały: produkty spożywcze i inne, które posłużą nam teraz oraz do kolejnych spotkań, w duchu #zerowaste! 
  • wynajmiemy salę – jeśli to koniecznie – aby wszyscy mogli się zmieścić!
  • wyposażymy miejsce spotkania w odpowiedni sprzęt – nagłośnienie, rzutnik itp.

Czuj się zaproszony na to spotkanie! Nie musisz być naszym wolontariuszem, możesz przyjść i nas poznać. A może chcesz po prostu z nami porozmawiać? Chcesz poznać przedstawicieli naszego Ruchu w Twoim regionie? Masz pomysł na działanie i się nim podzielić? To spotkanie jest dla Ciebie! 

Przewiń na górę strony

Trwa przetwarzanie informacji.

Nie zamykaj tego okna.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Polityka prywatności.