Buduj ze Strategiami 2050 Plany dla Polski!

Nad przygotowaniem najlepszych Planów Dla Polski pracują specjaliści zdecydowani, aby swoją fachową wiedzę i doświadczenie wykorzystać przy budowie Polski zielonej, solidarnej i demokratycznej. Ty też możesz mieć w tym swój udział. Razem możemy więcej!

Wpłat można dokonać także tradycyjnym przelewem bezpośrednio na konto lub szybkim przelewem w walutach zagranicznych.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem wpłat oraz do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań: [email protected].

NUMERY KONT BANKOWYCH Ikona: rozwiń

Jeśli mieszkasz zagranicą lub wolisz dokonać tradycyjnego przelewu, skorzystaj z poniższych numerów naszych kont bankowych.

Konto PLN: 85 1600 1462 1885 1849 6000 0001

IBAN stosowany wyłącznie dla przelewów zagranicznych: dodaj kod „PL” przed numerem rachunku bankowego.

Kod SWIFT dla przelewów zza granicy: PPABPLPKXXX

Tytuł wpłat: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE STRATEGIE 2050

Fundacja Polska od Nowa

00-682 Warszawa
ul. Hoża 50/30

NIP: 5252810770
REGON: 385172270
KRS: 0000818274

Zdjęcie: Buduj ze Strategiami 2050 Plany dla Polski!

Przez ostatnie lata obserwowaliśmy bezprecedensowe osłabianie demokratycznych instytucji państwa, tworzenie prawa, które służyło partykularnym interesom, a nie obywatelom. Tymczasem problemy, z którymi Polska zmaga się od lat pozostały bez odpowiedzi.

Instytut Strategie 2050 został powołany, aby naprawić ten stan rzeczy. Dziesiątki ekspertów z całej Polski wypracowują rozwiązania, które będą służyć Polkom i Polakom na pokolenia, nie tylko na jedną kadencję. 

Chcemy państwa, które wspiera rodzime biznesy, urzeczywistniając przy tym zasady sprawiedliwości społecznej. W którym na czele instytucji stoją wybitni fachowcy, a nie nominaci wybrani z partyjnego klucza. W którym działalność organów państwowych realizowana jest na podstawie i w granicach prawa. 

Wiemy jak to zrobić. Przygotowaliśmy 6 kompleksowych Planów dla Polski:
– Edukacja dla Przyszłości,
– Plan dla gospodarki,
– System kontroli konstytucyjności prawa w Polsce,
– Plan dla zdrowia,
– Polska na Zielonym Szlaku,
– Państwo i Kościół na swoje miejsca.

Opublikowaliśmy prawie sto analiz dotyczących tematów lokalnych, dzięki którym współpracując z ruchem społeczno-politycznym Polska 2050 już dziś pomagamy w realizacji regionalnych i samorządowych inicjatyw. 

Przez 2 lata dotychczasowej działalności zredefiniowaliśmy to, jak powinna wyglądać wzorcowa działalność think tanku. W organizowanych przez nas konsultacjach biorą udział eksperci i politycy ze wszystkich stron politycznego spektrum, a nasza współpraca z ruchem Polska 2050 jest przykładem tego, że ekspertyzy i programy nie muszą ograniczać się do teorytycznego opisywania rzeczywistości, ale mogą stanowić podstawę do przeprowadzenia realnych zmian. 

Wiemy, że to ciągle za mało. Aby budować Polskę na pokolenia potrzebne będą kolejne rozwiązania, kolejne plany i opracowania. Z Twoim wsparciem jesteśmy w stanie je przygotować. Buduj z nami przyszłość już dziś!

Przewiń na górę strony

Trwa przetwarzanie informacji.

Nie zamykaj tego okna.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Polityka prywatności.