ZRÓBMY TO! Dołącz do grona Fundatorów Dobrego Radia

Dobre Radio to wyjątkowa stacja. Bez reklam, bez płatnych przekazów. Tu słowa nie są na sprzedaż, a nasi autorzy cieszą się nieskrępowaną wolnością w tworzeniu dobrych, wartościowych audycji. Radio, które opowiada o ludziach. O nas. O Tobie. Na razie tych opowieści jest niewiele, bo i możliwości mamy skromne. Czas to zmienić. Dołącz do grona Fundatorów Dobrego Radia i spraw, żeby przez cały dzień w Dobrym Radiu pojawiały się audycje na żywo!

78 935 zł

Wpłacono

100 000 zł

Cel

28.02.2022

Koniec

Wpłat można dokonać także tradycyjnym przelewem bezpośrednio na konto lub szybkim przelewem w walutach zagranicznych.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem wpłat oraz do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań: [email protected].

NUMERY KONT BANKOWYCH Ikona: rozwiń

Jeśli mieszkasz zagranicą lub wolisz dokonać tradycyjnego przelewu, skorzystaj z poniższych numerów naszych kont bankowych.

Konto PLN: 20 1600 1462 1885 1849 6000 0007

IBAN stosowany wyłącznie dla przelewów zagranicznych: dodaj kod „PL” przed numerem rachunku bankowego.

Kod SWIFT dla przelewów zza granicy: PPABPLPKXXX

Tytuł wpłat: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE FUNDACJI RADIO

Fundacja Polska od Nowa

00-682 Warszawa
ul. Hoża 50/30

NIP: 5252810770
REGON: 385172270
KRS: 0000818274

Zdjęcie: Dołącz do grona Fundatorów Dobrego Radia

Nie epatujemy sensacją, nie ścigamy się z czasem. Mówimy i słuchamy. O relacjach, emocjach i wszystkim tym, co dzieje się między ludźmi we wszystkich możliwych kontekstach. Również gospodarczych i politycznych. Wzmacniamy uważność, bo naszym celem jest zaszczepienie w słuchaczach ciekawości świata i ludzi w skali makro i mikro. Ciekawość sprzyja otwarciu na inne poglądy, odmienne punkty widzenia, pobudza do rozmowy i pozwala zrozumieć. To jeden z warunków koniecznych dla istnienia zdrowego, świadomego społeczeństwa.

„Jeśli rzetelnie, szczerze i uczciwie będziesz opowiadać ludziom świat, dasz im szansę na wykształcenie własnych opinii na dowolny temat”, mówi Bartek Wejman, twórca i dyrektor programowy Dobrego Radia. „Wcześniej musisz zaufać ich wrodzonej wrażliwości, docenić ich wiedzę i doświadczenie. Przez szacunek i zrozumienie pobudzasz świadomość społeczną i zachęcasz do działania”.

W październiku uruchomiliśmy pilotażowy projekt, niemalże bezkosztowy, oparty głównie na chęciach i energii twórców – wolontariuszy. Dziś czas na to, aby w znacznie szerszej przestrzeni zaistniało w pełni profesjonalne radio, nadające z prawdziwego studia, z całodobowym programem, redakcją, prowadzącymi na żywo, łączeniami ze słuchaczami i koncertami na żywo. Jesteśmy już na to gotowi, ale aby nasze plany zmienić w rzeczywistość, potrzebujemy Waszego wsparcia. Tylko dzięki Wam uda się nam powiększyć zespół, zbudować studio emisyjne i produkcyjne, wyposażyć pomieszczenie redakcji, uruchomić nowe audycje i znacząco powiększyć zasięg Dobrego Radia, poprzez działania promocyjne. Dobre Radio to stacja bez reklam, dlatego będziemy mogli to uczynić tylko dzięki Waszemu regularnemu wsparciu.

https://dobre.radio

Przewiń na górę strony

Trwa przetwarzanie informacji.

Nie zamykaj tego okna.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Polityka prywatności.