Wesprzyj działania Dobrej Gospodarki!

Przedsiębiorco, pomóż nam budować projekt Dobrej Gospodarki i włącz się proces wypracowywania i tworzenia rozwiązań, które będą miały realny wpływ na pozytywne zmiany w obszarze prowadzenia własnej działalności gospodarczej w Polsce!

2 369 zł

Wpłacono

20 000 zł

Cel

31.12.2022

Koniec

Wpłat można dokonać także tradycyjnym przelewem bezpośrednio na konto lub szybkim przelewem w walutach zagranicznych.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem wpłat oraz do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań: [email protected].

NUMERY KONT BANKOWYCH Ikona: rozwiń

Jeśli mieszkasz zagranicą lub wolisz dokonać tradycyjnego przelewu, skorzystaj z poniższych numerów naszych kont bankowych.

Konto PLN: 85 1600 1462 1885 1849 6000 0001

IBAN stosowany wyłącznie dla przelewów zagranicznych: dodaj kod „PL” przed numerem rachunku bankowego.

Kod SWIFT dla przelewów zza granicy: PPABPLPKXXX

Tytuł wpłat: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE DG

Fundacja Polska od Nowa

00-682 Warszawa
ul. Hoża 50/30

NIP: 5252810770
REGON: 385172270
KRS: 0000818274

Zdjęcie: Wesprzyj działania Dobrej Gospodarki!

Dobra Gospodarka jest projektem, w ramach którego chcemy spotkać się z przedsiębiorcami, czerpać od nich wiedzę, doświadczenie i pomysły na to, jak może wyglądać przestrzeń przedsiębiorczości, adekwatna do oczekiwań i potrzeb zgłaszanych przez nich samych.

Dobra Gospodarka jest nastawiona na wysłuchanie wszystkich, którzy na co dzień doświadczają tego, co źle funkcjonuje w obszarze przedsiębiorczości. Którzy jako praktycy wiedzą, co należy naprawić, by – zarówno polskie firmy jak i pracujący w nich Polacy – rozwijali się i pomnażali dobrobyt naszego kraju.

Dobra Gospodarka to spotkania na żywo jak również działania wirtualne – panele dyskusyjne z naszymi ekspertami, webinary, pokoje Twitterowe, telekonferencje czy business lunche w formie online.

Dobra Gospodarka to prawdziwe wyjście do przedsiębiorców. Wysłuchamy wasze uwagi i propozycje i przygotujemy podwaliny pod zmiany, których Polska dziś tak bardzo potrzebuje.  Wspólnie stworzymy propozycję naprawy systemu, w którym funkcjonują Polki i Polacy.

 Dołącz do naszych działań!

Przewiń na górę strony

Trwa przetwarzanie informacji.

Nie zamykaj tego okna.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Polityka prywatności.